Vector 4Seasons SUV Gen-2: Vynikajúce jazdné výkon automobilov SUV s jedinou sadou pneumatíkVynikajúci výkon pre automobily SUV po celý rok: Unikátne prevedenie SmartTRED predstavuje špecifické bloky dezénu; ktoré sa prispôsobia jazdným podmienkam; v ktorých sa automobil SUV práve pohybuje.Záber automobilov SUV za všetkých jazdných podmienok: Vďaka 3D vaflovým lamelám s vysokou hustotou ponúka pneumatika Vector 4Seasons SUV vynikajúcu priľnavosť na ľade a na snehu.Pneumatika je certifikovaná symbolom snehovej vločky; ktorý označuje splnenie oficiálnych štandardov pre špecializované zimné pneumatiky.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Spoľahlivé celoročné pneu.- Efektívne záber na snehu.- Odolnosť proti aquaplaningu.-Vynikajúca výkon pre automobily SUV po celý rok.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 98 (750kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 529992 |
| Objem | 101.15 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Špecifikácia | VW |
| Dezén | VECTOR 4SEASONS SUV GEN-2 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo