Perfecta - Letná pneumatika pre vysokú kilometrovú životnosť a nízku spotrebu paliva.Dôjdite ďalej za menej. Perfecta ja naša trvácna letná pneumatika pre vodičov; ktorým záleží na rozpočte.Nenáročná na palivo – prináša spoľahlivé ovládanie na mokrých aj suchých povrchoch.Ľahká konštrukcia pneumatiky perfecta a dizajn dezénu spolu umožňujú ľahšie pretáčanie pneumatiky; čo znižuje spotrebu paliva a emisie CO2 .Pneumatika perfecta prináša spoľahlivú ovládateľnosť na suchom aj mokrom povrchu.Špeciálna zmes gumy je optimalizovaná pre dobrú brzdovú účinnosť na mokrých cestách.Široké drážky vo vzore dezénu ľahko rozptyľujú vodu a umožňujú mať vozidlo neustále pod kontrolou.Tvar pneumatiky perfecta udržuje viac gumy v kontakte s vozovkou; takže k opotrebovaniu dochádza pomalšie. Špeciálna zmes gumy je trvácna pre lepšiu životnosť.Tichšia pneumatika vám prinesie pohodlnejšiu jazdu a zníži hlučnosť. Bloky dezénu pneumatiky perfecta sú navrhnuté tak; aby znižovali úroveň hluku.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - Nízka spotreba paliva.- Osvedčené brzdné vlastnosti a ovládateľnosť na suchom aj mokrom povrchu.- Vysoká kilometrová životnosť.- Nízka úroveň hluku.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 165 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R14 |
| Hmotnostný index | 79 (437kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 612653 |
| Objem | 53.63 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | PERFECTA |
| DOT | 2024 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo