Firestone Multihawk 2 - pneumatiky; ktoré fungujú dobre za všetkých podmienok.Komfortná tichá jazda; spoľahlivý brzdný výkon; perfektnú ovládateľnosť to všetko a oveľa viac vám ponúka Multihawk 2.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Vysoká odolnosť voči nerovnomernému opotrebovaniu.- Vyvážený výkon na suchu.- Dobrý výkon na mokre.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 185 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R14 |
| Hmotnostný index | 80 (450kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 382801 |
| Objem | 61.00 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Špecifikácia | |
| Dezén | MULTIHAWK 2 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo