DUELER A/T 693IIIVšestranná pneumatika pre každý terén.Technológia UNI-T prináša zlepšené jazdné vlastnosti za mokra aj za sucha a odolnosť proti opotrebeniu.Moderná konštrukcia dezénu zaisťuje výborný záber v teréne.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 116 (1250kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 146.00 l |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 383320 |
| Dezén | DUELER A/T 693 |
| DOT | 2024 |
| Špecifikácia | |
| Hlučnosť | 74 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | All Terrain |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo