Pneumatika BRIDGESTONE DUELER H/T D840 poskytuje dobrý výkon na ceste aj mimo nej. Vďaka robustnej konštrukcii pneumatiky prekonáte aj tie najhoršie podmienky bez problémov.Moderná zmes s obsahom siliky zlepšuje kilometrový priebeh a skracuje brzdnú dráhu na mokrom povrchu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 108 (1000kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 119.00 l |
| EPREL | 383174 |
| Dezén | DUELER H/T 840 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo