TURANZA T001 – Relaxujte a vychutnajte si cestu.Turanza T001 je navrhnutý pre najvyššie štandardy bezpečia; pohodlia a účinnosti na každom kilometri.Takže vy aj vaši blízki môžete relaxovať a užívať si jazdu v kľude; ktorý si zaslúžite.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Nízky valivý odpor.- Vysoká priľnavosť a stabilita na mokrom povrchu.- Pokojná a pohodlná jazda.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 92 (630kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 381368 |
| Objem | 80.00 l |
| Špecifikácia | MOE |
| Dezén | TURANZA T001 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Run Flat |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo