| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 88.00 l |
| EPREL | 441267 |
| Dezén | Crugen KL33 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo