GENERAL TIRE GRABBER TR70:30 on/offŠpecialista na štrku a v miernom teréne mimo spevnenej cesty.Grabber TR poskytuje dobrú priľnavosť na štrku; v miernom teréne mimo spevnené cesty aj pri hladkej jazde po ceste.Zlepšený záber mimo spevnenej cesty a v ťažkom teréne.Špeciálna konštrukcia dezénu zlepšuje priľnavosť najmä v nerovnom teréne.Príjemne pohodlná.Počítačovo optimalizovaný dezén zabezpečuje plynulú jazdu; vysokú úroveň komfortu a optimalizáciu hluku.Nízke riziko aquaplaningu.Drážky vytláčajú vodu a tým sa znižuje riziko akvaplaningu.Dobrá stabilita v zákrutách.Tuhá konštrukcia pneumatiky stabilizuje riadenie na kľukatých cestách.Dlhá životnosť.Gumená zmes odolná voči opotrebovaniu zvyšuje životnosť a zaisťuje vynikajúci výkon v teréne a na štrkových cestách.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 71.82 l |
| EPREL | 495122 |
| DOT | 2024 |
| Druh | Štandardné |
| Dezén | GRABBER TR |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo