V pneumatikách Blizzak LM001 sa snúbi nové zdokonalené technológie behúňa a použitých materiálov; ktoré užívateľovi dávajú sebadôveru a presnosť potrebnú na zvládnutie každodenných nepredvídateľných podmienok bezpečným; istým a úplne kontrolovaným spôsobom.Využitie 3D lamiel a nového tvaru dezénu zaisťuje vyváženú tuhosť dezénu bez zníženia flexibility lamiel. Vysoko objemné zošikmené drážky vytvárajú vysokú strižnú silu snehu pre mimoriadny záber na snehom pokrytých cestách.Polyméry s technológiou NanoPro-Tech zaisťujú optimálnu distribúciu siliky; čo zaisťuje pružnosť zmesi aj v nízkych teplotách pre najlepšiu možnú priľnavosť a kontakt s vozovkou.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Presné jazdné vlastnosti.- Vysoká stabilita.- Skvelá priľnavosť na snehu.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 91 (615kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 70.00 l |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 380993 |
| Dezén | Blizzak LM001 |
| DOT | 2025 |
| Špecifikácia | MO |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo