Zimná pneumatika Nokian Tyres WR SUV 4 predstavuje bezpečnú a spoľahlivú voľbu pre športové úžitkové vozidlá a crossovery. Najvýznamnejšími vlastnosťami tejto pneumatiky; ktorá bola vyvinutá do stredoeurópskych jazdných podmienok; sú výnimočná ovládateľnosť na roztopenom snehu a spoľahlivé výkony v rýchlo sa meniacom počasí. Nokian Tyres WR SUV 4 bola vyvinutá špeciálne pre stredoeurópskych vodičov SUV vozov tak; aby zabezpečovala najlepšie možné výkony na snehu; snehovej brečke a v hustom daždi. Či už sa pohybujete po rýchlej diaľnici; v rušnej mestskej prevádzke; alebo na malebných alpských cestách; reakcie na pokyny riadenia sú presné a predvídateľné ako na klzkom; tak na hladkom povrchu. Climate Grip Concept od Nokian Tyres zvláda rýchle zmeny jazdných podmienok a v zimnom období dokáže bezpečne dopraviť vás i vašu rodinu do cieľa vašej cesty. Nokian Tyres WR SUV 4 zaručuje vynikajúcu priľnavosť na mokre a presnú ovládateľnosť pri silnom daždi a na bahnitých cestách. Vďaka robustnej a odolnej stavbe v kombinácii so zosilnenými bočnicami je pneumatika stabilná a odolná voči všetkým priepichom a prierazom; ktorým by mohla byť pri jazde vystavená. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - Vynikajúca ovládateľnosť za mokra; snehu a na snehovej brečke. - Maximálna stabilita a jazdný komfort. - Extrémna odolnosť. - 3PMSF.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 110 (1060kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 160.00 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 510406 |
| Dezén | WR SUV 4 |
| DOT | 2021 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo