Zimná runflat pneumatika Nokian WR SUV 4 predstavuje bezpečnú a spoľahlivú voľbu pre športové úžitkové vozidlá a crossovery.Najvýznamnejšími vlastnosťami tejto pneumatiky; ktorá bola vyvinutá do stredoeurópskych jazdných podmienok; sú výnimočná ovládateľnosť na roztopenom snehu a spoľahlivé výkony v rýchlo sa meniacom počasí.Nokian WR SUV 4 bola vyvinutá špeciálne pre stredoeurópske vodiča SUV vozov tak; aby zabezpečovala najlepšie možné výkony na snehu; snehové brečke a v hustom daždi.Či už sa pohybujete po rýchlej diaľnici; v rušnej mestskej prevádzke; alebo na malebných alpských cestách; reakcie na pokyny riadenia sú presné a predvídateľné ako na klzkom; tak na hladkom povrchu.Climate Grip Concept od Nokian Tyres zvláda rýchle zmeny jazdných podmienok a v zimnom období dokáže bezpečne dopraviť vás i vašu rodinu do cieľa vašej cesty.Nokian WR SUV 4 zaručuje vynikajúcu priľnavosť na mokre a presnú ovládateľnosť pri silnom daždi a na bahnitých cestách. Vďaka robustnej a odolnej stavbe v kombinácii so zosilnenými bočnicami je pneumatika stabilná a odolná voči všetkým průpichům a prierazom; ktorým by mohla byť pri jazde vystavená.Nokian FRT (Flat Run Technology) je špeciálny druh výroby pneumatík pre vozidlá. Dojazdové pneumatiky FRT umožňujú konanie aj bez tlaku v pneumatike. Niektorí výrobcovia vozidiel používajú na svojich vozidlách iba tieto druhy pneumatík; aby bolo zaistené bezpečné riadenie pri dojazde do autorizovanej dielne v prípade náhodného poškodenia.Pneumatiky Nokian FRT sa vyznačujú mimoriadne silnú štruktúrou. Ich bočnice obsahujú špeciálne komponentov; ktorý zvyšuje tuhosť bočnice pri riadení na prázdnej pneumatike.Pri bežnom tlaku sa pneumatiky FRT správajú ako bežné pneumatiky.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Vynikajúca ovládateľnosť za mokra; snehu a snehovej brečke.- Maximálna stabilita a jazdný komfort.- Extrémna odolnosť.- 3PMSF.- Runflat.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 510397 |
| Objem | 140.00 l |
| Dezén | WR SUV 4 |
| DOT | 2022 |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Run Flat |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo