MICHELIN CROSSCLIMATE - Vyzbrojte sa do každého počasia.Jej brzdná dráha na suchom povrchu je krátka. Získala najlepšiu známku "A"; definovanú európskym označením pre brzdenie za mokra.Bola schválená pre používanie v zime; čo je možné identifikovať podľa loga 3PMSF (3-Peak Mountain with Snow Flake - symbol hory s tromi vrcholmi so symbolom snehovej vločky na bočniciach pneumatiky); ktorý označuje to; že je možné ju používať v zime; vrátane krajinou; kde je zo zákona povinné mať na vozidlách zimné pneumatiky.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- bezpečnosti mobilita za každého počasia.- Vysoko výkonná pneumatika.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 102 (850kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 411292 |
| Objem | 77.00 l |
| Špecifikácia | AO |
| Dezén | CROSSCLIMATE |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo