SCORPION ICE & SNOW - Navrhnutá tak; aby zvýšila výkon moderných SUV vozidiel na snehu.SCORPION ICE & SNOW je vynikajúci vo všetkých zimných podmienkach; zaručuje nízku hlučnosť; výbornú odozvu riadenia a ovládateľnosť.Pri jazde na ceste poskytuje vynikajúcu priľnavosť a nízku úroveň hluku; aj pri prejazde snehom a vodou.Asymetrický vzorka dezénu s širokými pozdĺžnymi drážkami zaisťuje vodičovi plnú kontrolu aj za tých najťažších podmienok.Bezpečnosť; komfort a vzhľad robí z pneumatiky Scorpion ™ ICE & SNOW ideálneho pomocníka.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Optimálna trakcia na snehu.- Skvelá odolnosť proti vzniku aquaplaningu.- Špecializovaný dezén.- Excelentná ovládateľnosť a skvelý jazdný komfort.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 109 (1030kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 594353 |
| Objem | 108.94 l |
| Špecifikácia | N1 |
| Dezén | SCORPION ICE&SNOW |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo