WinterContact™ TS 860 S - Dokonalý výkon v zimnom období vylepšený nemeckou technológiou.Pneumatika WinterContact™ TS 860 S účinne znižuje valivý odpor vďaka kombinácii inovatívnej zmesi; profilu a konštrukcie; čím sa dosahuje vyššia úspora paliva – a to bez znižovania úrovne bezpečnosti.Vďaka špeciálnej konštrukcii záberových lamiel a snehovým drážkam s novým dizajnom sa pri kontakte so snehom výrazne zvyšuje záber a jazdný komfort na zasnežených cestách. Bloky rebrovania sú oddelené iba tenkými bočnými drážkami; ktoré v dôsledku síl pôsobiacich pri brzdení vytvárajú tuhé rebrovanie. Výsledkom je kratšia brzdná dráha najmä pri športovej jazde v zimných podmienkach. Vďaka širším a väčším blokom na vonkajšom ramene sa zväčšuje kontaktná plocha. Výsledkom je väčšia stopa; ktorá zaisťuje maximálnu kontrolu a dokonalosť riadenia pri jazde v zákrutách na suchých zimných vozovkách. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vynikajúci výkon na snehu prináša skvelý pôžitok z jazdy.- Najlepší brzdný výkon umožňuje maximálnu bezpečnosť v zimnom počasí.- Skvelý výkon pri riadení na suchu zaisťuje najvyššiu dokonalosť riadenia.- Výnimočne nízky valivý odpor; ktorý prispieva k zníženej spotrebe paliva.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 93 (650kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 483045 |
| Objem | 77.59 l |
| Dezén | ContiWinterContact TS 860 S |
| DOT | 2023 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo