RW10 Winter i * cept X - Nový štandard pneumatík do náročných zimných podmienok pre vozidlá SUV.Výrazný smerový dezén s ostrými hranami zaisťuje kultivovaný jazdný zážitok vďaka optimalizovanému pomeru drážok a styčné plochy.RW10 Winter i * cept X pre vozidlá typu SUV zaručuje dynamické a bezpečné výkony v náročných zimných podmienkach.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vyššia priľnavosť na snehu vďaka zvýšenému počtu záberových hrán.- Efektívne zabraňuje vzniku aquaplaningu.- Excelentné brzdné vlastnosti na mokre a na snehu.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 117 (1285kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 494856 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | RW10 Winter i*cept X |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo