Winter i * cept EVO2 W320A je vysoko výkonná zimná pneumatika pre vozidlá 4x4 a SUV vyvinutá pre potreby európskeho trhu.W320A má zdokonalený asymetrický dezén pre vynikajúce výkony za všetkých zimných podmienok.Drážky v tvare cepínu zvyšujú počet záberových hrán a poskytujú tak vynikajúci záber na snehu.Použitím dvoch širokých obvodových drážok dosahuje W320A vyrovnaný výkon na snehu a mokrom povrchu.Širší z drážok zvyšuje odolnosť voči aquaplaningu a znižuje vibrácie.Štvorcové a široké ramenné bloky zaisťujú vynikajúcu stabilitu.Rozdelenie ramenného bloku medzi drážkami zaisťuje väčšiu flexibilitu a optimalizovanou styčnú plochu pri zatáčaní a zároveň zlepšuje ovládateľnosť za mokra a snehu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vynikajúca ovládateľnosť na snehu.- Excelentná bzrdné vlastne na mokrom a zasneženom povrchu.- Výborná ovládateľnosť.- Dobrá odolnosť proti vzniku aquaplaning
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 466281 |
| Objem | 135.00 l |
| Dezén | W320A Winter i*cept evo2 SUV |
| DOT | 2025 |
| Špecifikácia | * |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo