ESKIMO HP2: Zimná pneumatika s vysokým výkonom pre istejšie kontrolu na snehu a ľade.Účinná akcelerácia a ovládateľnosť na snehu.Rebrá v tvare háku sa zakusujú do snehovej pokrývky.Vynikajúci kontakt na mokrých vozovkách.Absorbuje a odvádza vodu a brečku rýchlo preč z behúňa.Na zimnú pneumatiku výnimočná ovládateľnosť za sucha a spoľahlivé brzdenie.Rovnejšie; robustnejší bloky majú lepšiu schopnosť prenosu sily.Poskytuje úžasnú kontaktnú plochu s vozovkou na cestách pokrytých ľadom pre lepšiu kontrolu.Vytvára dlhú a širokú stopu s rovnomerným rozložením tlaku medzi pneumatikou a vozovkou.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Účinná akcelerácia a ovládateľnosť na snehu.- Vynikajúci kontakt na mokrých vozovkách.- výnimočná ovládateľnosť za sucha a spoľahlivé brzdenie.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 93 (650kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 83.14 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| EPREL | 610928 |
| Špecifikácia | (MO) |
| DOT | 2025 |
| Dezén | ESKIMO HP 2 |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo