KRISTALL CONTROL HP2 :Nová vysokovýkonná pneumatika pre náročné zimné podmienky.Technológia lapania snehu :Vynikajúce ovládanie na snehu.Centrálne drážky vytvárajú vzájomne prepojenú sieť; ktorá zachytáva sneh pri jazde; vďaka čomu môžete šoférovať ďalej aj v krutých snehových podmienkach.3D Bubble Blades: Silný výkon na suchej vozovke v zimnom období.Rovné lamely na vrchnej časti dezénu umožňujú prítomnosť väčšieho objemu gumy. To v kombinácií s vlastnosťou 3D Bubble Blades poskytuje silnejšie bloky pre lepšie ovládanie na suchých vozovkách.Zimná polymérová zmes a viacnásobné drážky AquaFlow: Vynikajúce ovládanie na mokrých zimných cestách.Plochá a široká dutina (Schwartz; Breit; Stark) : Dlhá kilometrová životnosť. Umožňuje optimalizovaný tvar stopy s jednotným rozložením tlaku; ktorý má za následok rovnomerné opotrebenie.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vynikajúce ovládanie na snehu.- Silný výkon na suchej vozovke v zimnom období.- Dlhá kilometrová životnosť.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 97 (730kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 103.84 l |
| EPREL | 610301 |
| Dezén | KRISTAL CONTROL HP 2 |
| Druh | Run Flat |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo