KRISTALL CONTROL HP: Vysokovýkonná pneumatika do najtvrdších zimných podmienok.Pneumatika Kristall Control HP prináša vysoký výkon aj v krutých zimných podmienkach. S pneumatikou vytvorenou tak; aby zvládala zimy v kanadskom Yukone; získate presvedčivú ovládateľnosť za prijateľnú cenu.Užite si spoľahlivý výkon v zime s technológiou Fulda SnowCatcher. Centrálne drážky vytvárajú vzájomne prepojenú sieť; ktorá zachytáva sneh pri jazde; vďaka čomu môžete šoférovať ďalej aj v krutých snehových podmienkach.Odľahčená kostra pneumatiky Kristall Control HP a vysokoúčinná konštrukcia vám pomáhajú vyťažiť z vášho vozidla pri jazde v zime čo najviac. Vytvorená je tak; aby účinne prenášala silu z ráfu na vozovku; čo zlepšuje ovládateľnosť pri vysokej rýchlosti.Pneumatika obsahuje špeciálny polymér; ktorý zostáva pružný aj pri nízkej teplote; čo zabezpečí energický záber a lepší výkon na mokrých cestách aj na cestách v zime.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:-3PMSF.- Vynikajúca priľnavosť na snehu.- Vysokoúčinná ovládateľnosť.- Presvedčivý výkon na mokrých cestách a cestách v zime.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 89 (580kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 612651 |
| Objem | 79.97 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | KRISTAL CONTROL HP |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo