SP WINTER RESPONSE - Vyvážený výkon pri všetkých zimných podmienkach.Pneumatika SP Winter Response reaguje na meniace sa požiadavky jazdy v zime. Dizajn s asymetrickým vzorom zabezpečuje; že konkrétne časti plnia špecifické úlohy. Dosahujú sa tým vyvážené jazdné vlastnosti na mokrej vozovke; snehu a ľade.Pneumatika SP Winter Response využíva výhody vysokosilikovej zmesi dezénu; ktorá si udržuje elasticitu pri nízkej teplote; čo zvyšuje záber na ľade a snehu.Dizajn dezénu má dva typy lamiel; ktoré spolupracujú na udržaní dobrého záberu; brzdných vlastností a zatáčania na snehu.Pneumatika SP Winter Response využíva technológiu Dunlop Touch; čo je sústava prvkov; ktoré umožňujú lepšie vnímať povrch vozovky.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vyvážený výkon na mokrej vozovke; snehu a ľade.- Mimoriadny záber na snehu.- Vynikajúca priľnavosť v chladnom počasí.- Kvalitnejšia spätná väzba vozovky.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 185 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 88 (560kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 530056 |
| Objem | 67.28 l |
| Špecifikácia | AO |
| Dezén | SP WINTER RESPONSE |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo