Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV AT - výkonná letné SUV pneumatika s vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami pre náročných vodičov.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:Vylepšené brzdné vlastnosti: Široké bočné drážky zabezpečujú lepšiu brzdenie a ovládateľnosť na ceste aj v teréne.Nekompromisná trakcie: Veľké množstvo drážok zvyšuje trakciu na mokrej vozovke.Pneumatika má značenie M + S.Maximálna priľnavosť: Hlboké ramenné drážky majú skvelú priľnavosť na mokrej i suchej vozovke.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R22 |
| Hmotnostný index | 110 (1060kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 176.44 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 609854 |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Dezén | EAGLE F1 ASYMMETRIC SUV AT |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 75 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo