GRABBER A / S 365 - Celoročná pneumatika; ktorá kombinuje húževnatosť špecifickú pre SUV a zároveň spoľahlivý výkon.Tuhé ramenné bloky v obvodovom smere zaisťujú vysokú adhéziu.Široké drážky efektívne odvádza vodu a topiacom sneh z kontaktnej plochy.Excelentné trakcia v klzkých podmienkach a krátka brzdná dráha na zasneženej a zľadovatenej vozovke.Optimalizovaná lamelová technológia v stredovej časti dezénu poskytuje dodatočné hrany a prináša vysokú pružnosť.Optimálna tuhosť dezénu je zaistená rovnomerným rozloženie tlaku v kontaktnej ploche a minimalizuje tak nepravidelné opotrebenie; ktoré je príčinou zníženie životnosti.Vynikajúce jazdné správanie ako v lete tak aj zime; na suchu či mokru.Funkčné rozloženie dezénu: letne optimalizované rameno a zime orientovaný stred dezénu.Technológia - DuraGenTM: Zaisťuje stabilitu za akýchkoľvek podmienok zaťaženia.Ultra High Strength Steel Belts - ultra pevný nárazníkový systém zlepšuje odolnosť voči prierazom a zlepšuje rozloženie kontaktného tlaku v stopeNajdôležitejšie vlastnosti a charaketristiky:- 3PMSF.- Vynikajúce jazdné vlastnosti.- Vysoká životnosť.- Krátka brzdná dráha na suchej vozovke.- Zvýšená odolnosť voči aquaplaningu.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | E |
| EPREL | 525974 |
| Objem | 80.26 l |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Dezén | GRABBER A/S 365 |
| DOT | 2022 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo