MICHELIN CrossClimate prinášajúci revolučné vlastnosti.Pocit bezpečia za všetkých jazdných podmienok.Ponúka výhody letných pneumatík pri brzdení na mokre; suchu; životnosti a vplyve na spotrebu paliva; a výhody zimných pneumatík pri zábere a brzdení v chladných alebo príležitostných snehových podmienkach.S jednoduchosťou iba jedna sada pneumatík po celý rokNajdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Bezpečnosta mobilita za každého počasia.- Vysoko výkonná pneumatika.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 408443 |
| Objem | 81.33 l |
| Špecifikácia | (MO) |
| Dezén | CROSSCLIMATE SUV |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo