Pilot Super SportŠpeciálne navrhnuté pre superšportové vozidlá a ultravýkonný tuning.Zrodená z vytrvalostných závodov pre maximálny pôžitok z jazdy!VÝHODY PRODUKTUBezpečnosť aj v najnáročnejších podmienkachNajlepšia ovládateľnosť na suchuVyvinuté v spolupráci s Porsche; BMW M a Ferrari
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 295 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 92.04 l |
| EPREL | 410512 |
| Dezén | PILOT SUPER SPORT |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 74 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo