Víťaz testov ADAC v roku 2015.Michelin Primacy 3 bola navrhnutá s dôrazom na bezpečnosť; čo zahŕňa dobrú priľnavosť a ovládateľnosť na suchu aj mokre. Táto pneumatika by mala poskytovať spoľahlivosť a kontrolu pri riadení.Pneumatika je jednotkou v brzdení na suchu; na mokrom povrchu; pri jazde v zákrutách na mokrom povrchu a hlavne v nekompromisnej životnosti.Dezén pneumatiky udržuje styčnú plochu neustále v kontakte s vozovkou vďaka novému patentovanému dizajnu dezénu so samozamykacími sa lamelami.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 88.90 l |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 409110 |
| Špecifikácia | AO |
| DOT | 2022 |
| Dezén | PRIMACY 3 |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo