Pneumatika vyniká skvelou priľnavosťou za mokra; čím pomáha predchádzať aquaplanningu.Skvele priľne k suchej aj mokrej vozovke a zaistí vám kratšiu brzdnú dráhu.V priľnavosti za mokra dosahuje hodnotenie A; čím sa radí medzi najlepšie hodnotené letné pneu na trhu; navyše vďaka nízkemu valivému odporu dochádza k výraznej úspore paliva anízkemu opotrebovaniu samotnej pneumatiky.Nízka hlučnosť týchto pneumatík (iba 68 dB) je ohľaduplná k okoliu; čo ocenia predovšetkým obyvatelia miest.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 185 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 88 (560kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 51.95 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 410695 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | PRIMACY 4 |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo