ECOPIA EP500Ecopia EP500 je cestovná pneumatika s nízkym valivovým odporom; ktorá je určená pre vodičov hybridných a elektrických vozidiel.Ecopia EP500 je špeciálne určená pre vozidlá BMW i3 ako prototyp novej generácie pneumatík určených pre elektromobily. Pneu zaisťuje skvelú akceleráciu a pokojnú jazdu. Má nízky valivý odpor a nižšiu spotrebu energie.Pneumatiky Ecopia sa sústredia na palivovú účinnosť bez toho; aby uberali na výkone.Extrémne nízky valivý odpor zníži spotrebu akéhokoľvek vozidla a zaistí pohodlné cestovanie.Najlepšia palivová účinnosť a priľnavosť na mokrom povrchu vo svojej triede.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 155 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 84 (500kg) |
| Rýchlostný index | Q |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 60.00 l |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 380769 |
| Dezén | ECOPIA EP500 |
| DOT | 2026 |
| Špecifikácia | * |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo