Pneumatika určená pre vyššiu; ale aj strednú triedu osobných automobilov. Podáva skvelé výkony vo vysokých rýchlostiach na všetkých povrchoch. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - excelentne vyvážený výkon ako na mokre; tak za sucha. - skvelá ovládateľnosť a presné zatáčanie vo vysokých rýchlostiach. Uspokojí ako výkonom; tak šetrnosťou - šetrná k životnému prostrediu; vďaka minimálnemu valivému odporu a optimálnemu profilu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 496729 |
| Objem | 88.10 l |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Špecifikácia | GM |
| Dezén | K117 Ventus S1 Evo2 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 68 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo