SCORPION ™ ZERO ALL SEASON - Vysoko výkonná All Season pneumatika pre SUV tých najnáročnejších výrobcov OE.Má iba symbol M + S!SCORPION ™ ZERO ALL SEASON je produkt UHP SUV All Season vyvinutý pre prémiové a prestížny OE výrobca automobilov.Pneumatika je navrhnutá tak; aby maximalizovala výkon počas všetkých ročných období; za akýchkoľvek jazdných podmienok; a to aj na ľahko zasnežených cestách.Je vyvinutá spoločne s najdôležitejšími výrobcami OE automobilov a je tak aj ideálnou voľbou pre športové SUV.Ponúka vynikajúci výkon na suchom i mokrom povrchu a perfektne padne akémukoľvek vozidlu.Inovatívne zlúčeniny v kombinácii s asymetrickým dezénom poskytujú výkon UHP vo všetkých ročných obdobiach; zaisťujú vynikajúcu úroveň bezpečnosti a pohodlia a minimalizujú hlučnosť.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Má iba M + S !!- Komfortná jazda.- Skvelá priľnavosť na mokre.- Skvele predchádza vzniku aquaplaningu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 295 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R22 |
| Hmotnostný index | 108 (1000kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 595687 |
| Objem | 172.00 l |
| Špecifikácia | J |
| Dezén | SCORPION ZERO ALL SEASON |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo