SCORPION ALL TERRAIN PLUS celoročná offroadová pneumatika navrhnutá tak; aby poskytovala vysoký výkon nielen na ceste; ale aj v teréne.SCORPION ALL TERRAIN PLUS si hravo poradí aj v ťažkom teréne ako je piesok; blato; sneh alebo skala.Vďaka novému agresívnemu dezénom robustný kostre je SCORPION ALL TERRAIN PLUS ideálnou voľbou na dlhé vzdialenosti bez toho; aby bola obmedzená bezpečnosť a komfort cestujúcich.SCORPION ALL TERRAIN PLUS je vďaka zosilnené bočnej stene a hrubému dezénu vhodný do drsných terénnych podmienok.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- All terrain pneumatika.- Výborná trakcia na snehu aj na blate.- Vysoká odolnosť proti opotrebeniu.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 111 (1090kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 124.60 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 581036 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | SCORPION ALL TERRAIN PLUS |
| Druh | All Terrain |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo