Sava Intensa SUV Vysokovýkonná letná pneumatika pre moderné vozidlá SUV.Letná pneumatika intensa suv určená pre najnovšiu generáciu vozidiel SUV. Odolná pneumatika; ktorá zvláda nároky vozidiel SUV; ponúka spoľahlivú ovládateľnosť na mokrom aj suchom povrchu. Cenovo dostupný vysoký výkon.Užite si presvedčivú priľnavosť na dažďom premočených cestách vďaka špeciálnej silikovej zmesi dezénu. Široké drážky ľahko odvádzajú vodu; a tak znižujú riziko aquaplaningu.Pneumatika Sava intensa suv sa dobre ovláda v suchých podmienkach vďaka tuhému ramennému bloku pre stabilnú jazdu pri zatáčaní a veľkej stredovej lamele pre presné riadenie.Robustný dizajn pneumatiky spĺňa požiadavky moderných vozidiel SUV. Dvojvrstvová konštrukcia znamená; že pohodlne zvládne ťažký náklad.Tichšie pneumatiky prinášajú pohodlnejšiu jazdu s nižšou úrovňou hluku. Vzor dezénu pneumatiky Sava intensa suv znižuje úroveň hluku; vďaka čomu je cesta plynulejšia a tichšia.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - Osvedčený výkon na mokrom povrchu.- Precízna ovládateľnosť na suchom povrchu.- Odolná pneumatika pre vozidlá SUV.- Nízka hladina hluku.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 611375 |
| Objem | 111.37 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Dezén | INTENSA SUV |
| DOT | 2023 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo