Cestná-teréní pneumatika pre vozidlá 4 × 4 do všetkých druhov terénu. Charakteristika Grandtrek AT20: 2 vzorky v jednom založené na 5 rebrách zaisťujúcich nízky hluk a zlepšujúcich životnosť. Tuhé stredové rebro zlepšuje vlastnosti na cestách i mimo nich. 4 pozdĺžne drážky uľahčujú rýchly odtok vody; a tým výrazne znižujú nebezpečenstvo aquaplaningu
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 112 (1120kg) |
| Rýchlostný index | S |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 159.71 l |
| EPREL | 680004 |
| DOT | 2023 |
| Druh | All Terrain |
| Dezén | GRANDTREK AT20 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo