Altimax Winter 3 - zimná pneumatika pre osobné vozidlá poskytuje vďaka vylepšeným technológiám behúňa veľkú priľnavosť na snehu a ľade.Dizajn bočnice bol starostlivo navrhnutý s cieľom zviditeľniť dôležité údaje.Zvýšená hustota lamiel: Poskytuje väčší počet adhéznych hrán lepšie pracujúcich na snehu či ľadu.Premenlivý sklon blokov dezénu: Početné záberové hrany zaisťujú záber vo všetkých smeroch jazdy.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Zvýšená priľnavosť na snehu a ľade.- Výborná manipulácia na zasnežených cestách.- Vylepšené vlastnosti na suchých komunikáciách.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 98 (750kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | E |
| Objem | 68.50 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 495374 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | Altimax Winter 3 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 1222/2009 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | 2 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo