W310 Winter i*cept evo - Zimná pneumatika pre výkonná a športová vozidlá; ktorá nahrádza ICEBEAR W300. Dynamický vzhľad poskytuje excelentné vlastnosti za všetkých zimných podmienok.Asymetrický dezén; ktorého vnútorná časť je optimalizovaná pre vynikajúcu ovládateľnosť na suchu a vonkajšiu časť pre optimálnu priľnavosť na snehu a mokru. Nová zmes behúňa obsahuje siliku novej generácie; zabezpečuje minimálny valivý hluk a nízke prevádzkové náklady.Drážky v tvare pazúra ľadového medveďa; ktoré navyše obsahujú pomocné vnútorné lamely pre optimálny výkon na snehu a ľade.HRS je jedinečná technológia v prípade poruchy pri kompletnej strate tlaku pohodlne alebo úplne pokojne pokračovať v najbližšom servise. Run-flat zabezpečiť vzdialenosť niezečný dojezd 80 km s maximálnou rýchlosťou do 80 km/h.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- HRS- Hankook runflat system.- Asymetrický dezén; ktorý kombinuje dve vlastnosti: skvelú ovládateľnosť na suchu a optimálnu priľnavosť na snehu a mokrých povrchoch. - Technológia 3D drážok pre maximálnu stabilitu a excelentnú trakciu na snehu a ľade.- Inovatívny vzhľad dezénu a najnovšie zmes s obsahom siliky pre minimálny valivý odpor. - Vybavená ochranou ráfika.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Run Flat |
| EPREL | 466428 |
| Špecifikácia | *RSC |
| Dezén | W310B Winter i*cept evo |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo