MICHELIN ALPIN 5 - Vynikajúca bezpečnosť a mobilita na mokrom a zasneženom povrchu.Michelin ALPIN 5 vám poskytne bezpečnosť a mobilitu aj v najnáročnejších zimných podmienkach.ALPIN 5 má zvýšený počet dezénových blokov; väčšie množstvo lamiel a vyšší pomer prerezania pre efektívnejšie záber na snehu.Pre väčšiu ochranu pred vznikom aquaplaningu má ALPIN 5 špeciálne uspôsobené bočné drážky.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Efektívnejšie záber na snehu.- Väčšia odolnosť proti aquaplaningu.- Presné reakcie na pokyny riadenia.- maximálnu priľnavosť na mokrom a zasneženom povrchu.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 0.09 l |
| EPREL | 408607 |
| Dezén | ALPIN 5 |
| Druh | Samozacelující a EV ready |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo