Letná pneumatika vhodná na všetky pozície kolies.Výrazný blokový dezén so širokými drážkami zaručuje dlhšiu životnosť pneumatiky a výborný záber v teréne; hlučnosť je znížená na minimum.Pri použití s hrotmi vyniká ešte lepšou ovládateľnosťou a brzdnými vlastnosťami na ľadovom povrchu.Vyvážené zloženie behúňovej zmesi zabraňuje prierazom a iným mechanickým poškodeniam.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 80 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | Q |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | RFD |
| EPREL | 1535768 |
| Objem | 74.90 l |
| Dezén | RT01 Dynapro MT |
| DOT | 2023 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Hlučnosť | 75 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Professional offroad |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo