Crugen HP91 - UHP pneumatika pre výkonné SUV vozidlá.HP91 má výborné jazdné vlastnosti na mokrej i suchej vozovce.Použitím najnovších high-tech materiálov došlo k zlepšeniu priľnavosti.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:Jazdné stabilitu aj pri vysokých rýchlostiach.Nízke opotrebenie vďaka vysokému disperznému oxidu kremičitého - silika.Vynikajúca odolnosť voči aquaplaningu.Vysoká stabilita v zákrutách.Nová technológia Escot pre lepšiu manipuláciu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 110 (1060kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 442680 |
| Objem | 111.00 l |
| Dezén | Crugen HP91 |
| DOT | 2025 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo