Scorpion Verde AS je celoročná ekologická pneumatika určená pre SUV/crossover.Má iba symbol M + S! Je ideálny pre športové SUV a menšie úžitkové vozidlá. Ikony Ecoimpact na bočnici zdôrazňujú šetrnosť k životnému prostrediu. Znížený valivý odpor a hmotnosť pneumatiky prispievajú k zníženiu spotreby paliva a emisií CO2. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - celoročná pneumatika bezpečná za každého počasia - šetrná k životnému prostrediu - znížený valivý odpor a nízka spotreba paliva - minimálna hlučnosť
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 111 (1090kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 84.92 l |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 594900 |
| Špecifikácia | AOE |
| DOT | 2026 |
| Dezén | Scorpion VERDE ALL SEASON |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Run Flat |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo