Letní pneumatika Hankook K125 Ventus Prime3. Hankook K125 Ventus Prime3 je novinkou korejského výrobce pro jarní sezonu. Designově vychází z velmi úspěšného modelu Ventus S1 evo2 K117 s důrazem na parametry štítkování; kdy pneumatika dosahuje na vodě až nejvyšší hodnocení A. Nová pneumatika má velmi dobré jízdní vlastnosti na suché i mokré vozovce; vysokou odolnost vůči aquaplaningu a zároveň nízkou hlučnost. Směs pneumatiky poskytuje maximální komfort jízdy s důrazem na vysoký kilometrový proběh.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 88 (560kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 47.00 l |
| EPREL | 500499 |
| DOT | 2026 |
| Druh | Štandardné |
| Dezén | K125 Ventus Prime 3 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo