Grandtrek Touring A / S je celoročná pneumatika pre vozidlá 4 × 4 vybavená Dunlop Touch technológiou a ponúka výborný handling a bezpečnosť za všetkých poveternostných podmienok; na suchu i na mokru.Charakteristika Grandtrek Touring A / S: * Špeciálna zmes pre lepšiu kontrolu v každom počasí * Tvrdý vonkajší dezén behúňa pre lepšiu priľnavosť a spätnú väzbu vodičovi * Asymetrická konštrukcia pre lepšiu ovládateľnosť; jazdný komfort a dostatok výkonu dostupného v každom počasí.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 103 (875kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 117.09 l |
| EPREL | 609669 |
| Dezén | GRANDTREK TOURING A/S |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo