Pneumatika Wrangler DuraTrac ponúka vďaka technológii Wrangler DuraTrac Technology™ výkonnosť; ktorú hľadáte; keď sa potrebujete spoľahnúť na možnosti pohonu všetkých štyroch kolies svojho auta. Ponúka zvýšenú trakciu v hlbokom blate a snehu. Wrangler DuraTrac je perfektnou voľbou pre všetky pracovné a rekreačné využitie. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - pomáha zabezpečiť zvýšenú trakciu a bočnú stabilitu - zvýšený záber v zimných podmienkach - špeciálna guma behúňa zvyšuje tuhosť a životnosť pneumatiky.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 110 (1060kg) |
| Rýchlostný index | Q |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 158.55 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| EPREL | 537738 |
| Špecifikácia | LR |
| DOT | 2025 |
| Dezén | WRANGLER DURATRAC |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Professional offroad |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo