Technológia Goodyear SilentArmor kombinuje pevnosť s tichosťou. Pneumatiku WranglerAT/SA vystužujú dva oceľové nárazníkové pásy; určené pre zvýšenie jej pevnosti a dve vrstvy;ktoré zlepšujú odolnosť pneumatiky voči defektom. Tieto dve vrstvy obsahujú DuPont™Kevlar®; čo je materiál päťkrát pevnejší ako oceľ. Vodiči si tak môžu vďaka Kevlaru®vychutnávať pokojnú; tichú jazdu; pretože tento materiál pomáha absorbovať hlučnosťvozovky. Vrstvy z Kevlaru® sa správajú ako protihlukové bariéry a tým pádom umožňujúmimoriadne tichú jazdu. Takisto prepracované usporiadanie dezénových blokov a ichpotiahnutie znamená tichšiu a pohodlnejšiu jazdu. Stredové rebro; pridané pri väčších rozmerovpneumatiky Wrangler AT/SA; pomáha nielen zlepšiť ovládateľnosť na ceste; ale tiež znížiťhlučnosť.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- vrstva Kevlaru slúži ako protihluková bariéra- dva oceľové nárazníkové pásy určené pre zvýšenie jej pevnosti a odolnosti proti defektom
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 80 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 110 (1060kg) |
| Rýchlostný index | S |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 113.04 l |
| EPREL | 529761 |
| DOT | 2024 |
| Druh | All Terrain |
| Dezén | WRANGLER AT/S |
| Trieda vozidla | C2 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo