Debica PRESTO UHP Letná pneumatika Debica Presto uhp je určená pre stredné a vysoko kvalitné osobné automobily. Vďaka technológii Debica Presto zaisťuje stabilnú jazdu za všetkých jazdných podmienok. Štyri bočné rebrá s výrazným dvojitým centrálnym rebrom zabezpečujú stálu jazdu a vynikajúcu odpoveď riadenia za všetkých letných podmienok. Pneumatika Debica Presto poskytuje bezpečnú jazdu na suchom a mokrom povrchu vozovky. Drážky pre hlboké pneumatiky poskytujú vynikajúcu drenáž a zabraňujú riziku aquaplaningu
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 96.22 l |
| EPREL | 609651 |
| Dezén | PRESTO UHP |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo