Mimoriadna vozidlá očakávajúci špičkový dizajn; špičkový výkon. To všetko ponúka pneumatikám 4x4 pneumatika ContiCrossContact UHP. Táto pneumatika je určená pre najnovšie modely offroad vozidiel typu: VW Touareg; Porche Cayenne; Volvo XC90; Lexus RX300 atď. Z uvedených vozidiel je zrejmé; že vyžadujú úplne mimoriadne jazdné vlastnosti; vysokú bezpečnosť a zároveň komfortnú jazdu. To všetko ponúka ContiCrossContact UHP až do rýchlosti 270 km / h.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - asymetrický dezén ponúka vysoký brzdný výkon; nízku hlučnosť a zníženie rizika aquaplaningu - bionický profil podstatne skracuje brzdnú dráhu - moderná silica technológia aplikovaná v behúňovej zmesi zvyšuje adhéziu ako na suchej tak i mokrej vozovke
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 481348 |
| Objem | 122.24 l |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Špecifikácia | MO |
| Dezén | CrossContact UHP |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2023/1115 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 74 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo