Mimoriadna vozidlá očakávajúci špičkový dizajn; špičkový výkon. To všetko ponúka pneumatikám 4x4 pneumatika ContiCrossContact UHP. Táto pneumatika je určená pre najnovšie modely offroad vozidiel typu: VW Touareg; Porche Cayenne; Volvo XC90; Lexus RX300 atď. Z uvedených vozidiel je zrejmé; že vyžadujú úplne mimoriadne jazdné vlastnosti; vysokú bezpečnosť a zároveň komfortnú jazdu. To všetko ponúka ContiCrossContact UHP až do rýchlosti 270 km / h.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - asymetrický dezén ponúka vysoký brzdný výkon; nízku hlučnosť a zníženie rizika aquaplaningu - bionický profil podstatne skracuje brzdnú dráhu - moderná silica technológia aplikovaná v behúňovej zmesi zvyšuje adhéziu ako na suchej tak i mokrej vozovke
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 87.42 l |
| EPREL | 481906 |
| Dezén | CrossContact UHP |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2023/1115 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo