ContiCrossContact LXPremium pneumatika pre SUV a ľahké úžitkové vozidlá 4x4popisCrossContact LX je ideálny pre diaľnice a diaľnice; pričom poskytuje dostatočné záberyvlastnosti v ľahkom a strednom teréne. Pri vývoji plášťa sa kladie dôraz na pohodlie;efektívne odvádzanie vody (minimalizácia rizika aquaplaningu) a optimalizácia jazdného výkonu.Pri bežiacom páse sú drážky behúňa skosené vo väčšom uhle a poskytujú vynikajúce samočistiace vlastnosti.Bohatá laminácia behúňa umožňuje celoročné použitie
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 111 (1090kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 108.39 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 483013 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | ContiCrossContact LX |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo