ContiCrossContact LXPremium pneumatika pre SUV a ľahké úžitkové vozidlá 4x4popisCrossContact LX je ideálny pre diaľnice a diaľnice; pričom poskytuje dostatočné záberyvlastnosti v ľahkom a strednom teréne. Pri vývoji plášťa sa kladie dôraz na pohodlie;efektívne odvádzanie vody (minimalizácia rizika aquaplaningu) a optimalizácia jazdného výkonu.Pri bežiacom páse sú drážky behúňa skosené vo väčšom uhle a poskytujú vynikajúce samočistiace vlastnosti.Bohatá laminácia behúňa umožňuje celoročné použitie
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 102 (850kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 92.72 l |
| EPREL | 531351 |
| Dezén | ContiCrossContact LX |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo