DEBICA NAVIGATOR 2 - celoročná pneumatika pre vozidlá nižšej a nižšej strednej triedy.Na jar a na jeseň oceníte zvýšenú schopnosť odvádzať vodu zo stopy; čo zaisťuje plynulý záber na mokrých cestách a účinnú ochranu proti akvaplaningu.V lete a pri dlhých cestách oceníte prekvapivo tichý chod; prispievajúce k príjemnému pocitu z jazdy.Na zľadovatených a zasnežených cestách umožňuje rebrový vzorku behúňa bezpečný; plynulý záber a ľahkú ovládateľnosť vášho vozidla.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Dobrá priľnavosť za každého počasia.- Ekonomická voľba.- Vysoká odolnosť proti aquaplaningu.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 165 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R13 |
| Hmotnostný index | 79 (437kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 51.96 l |
| EPREL | 609502 |
| Dezén | NAVIGATOR 2 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo