MULTICONTROL : Celoročná pneumatika pre chytrých vodičov.Drážky MultiControl: Vynikajúca priľnavosť pre mokré podmienky.Drážky vylepšujú rozptýlenie vody a kašovitého snehu; čím sa dosiahne vynikajúca priľnavosť.Optimalizovaná stopa dezénu a dutiny : Dlhá kilometrová životnosť. Rovnomerné opotrebenie dezénu umožňuje celoročnú vysokú kilometrový životnosť.Prekladanie blokov behúňa s technológiou vzájomného blokovanie lamiel 3D Bubble Blades: Vylepšená ovládateľnosť na snehu a suchej vozovke.Poskytuje viacnásobné hrany pre priľnavosť na snehu a 3D bublinové lamely pre vylepšenú tuhosť ku dezénu pneumatiky na suchej vozovke.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vynikajúca priľnavosť pre mokré podmienky.- Vylepšená ovládateľnosť na snehu a suchej vozovke.- Dlhá kilometrová životnosť.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 155 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R14 |
| Hmotnostný index | 75 (387kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 48.14 l |
| EPREL | 609990 |
| Dezén | MULTICONTROL |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo