ESKIMO HP2: Zimná pneumatika s vysokým výkonom pre istejšie kontrolu na snehu a ľade.Účinná akcelerácia a ovládateľnosť na snehu.Rebrá v tvare háku sa zakusujú do snehovej pokrývky.Vynikajúci kontakt na mokrých vozovkách.Absorbuje a odvádza vodu a brečku rýchlo preč z behúňa.Na zimnú pneumatiku výnimočná ovládateľnosť za sucha a spoľahlivé brzdenie.Rovnejšie; robustnejší bloky majú lepšiu schopnosť prenosu sily.Poskytuje úžasnú kontaktnú plochu s vozovkou na cestách pokrytých ľadom pre lepšiu kontrolu.Vytvára dlhú a širokú stopu s rovnomerným rozložením tlaku medzi pneumatikou a vozovkou.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Účinná akcelerácia a ovládateľnosť na snehu.- Vynikajúci kontakt na mokrých vozovkách.- výnimočná ovládateľnosť za sucha a spoľahlivé brzdenie.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 609955 |
| Objem | 87.24 l |
| Dezén | ESKIMO HP 2 |
| DOT | 2025 |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo